فرم ویزیت جهت درخواست رژیم آنلاین

سال کنکور برای بسیاری از افراد دوره‌ی بسیار حساس و مهمی است. در این زمان افراد بیشتر از هر زمانی درس می خوانند و این موضوع نیاز مند به داشتن انرژی کافی است.
پیروی از یک الگوی صحیح تغذیه ای بر بهبود عملکرد تمام ارگان های بدن تاثیر بسزایی دارد. با نزدیک شدن به زمان امتحانات به ویژه کنکور، عملکرد سیستم مغزی و تقویت حافظه از یک سو و کاهش اضطراب از سوی دیگر، اهمیت مضاعفی پیدا می کند.
نیاز به انرژی بیشتر در زمان مطالعه و فعالیت ذهنی یکی از این باورهای غلط است. گرچه میزان نیاز به گلوکز به عنوان تنها منبع انرژی سلول های مغزی در زمان مطالعه بالا می رود اما این نیاز به حدی نیست که در باور عمومی جا افتاده است. متاسفانه داوطلبان کنکور با این تصور غلط در دوران مطالعه رو به پرخوری می آورند که این امر در کنار بی تحرکی این دوران اضافه وزن و چاقی را برای آنها به ارمغان خواهد آورد و می تواند برایشان دردسرساز شود. همچنین بی تحرکی در این روزها می تواند مشکلات گوارشی از جمله یبوست را در این افراد ایجاد می کند. وجود این مشکلات می تواند تمرکز فرد را برهم بزند و در نتیجه در فراگیری این افراد تاثیرگذار باشد، به همین دلیل توصیه اکید ما به دانش آموزان کنکوری برای عدم ایجاد اینگونه مشکلات در این روزها این است که از رژیم غذایی مناسب و علمی که توسط متخصصین این کار ارائه می شود، استفاده کنند.
دپارتمان تسلا جهت تسهیل این امر و با توجه به اهمیت وقت دانش آموزان از کادر قوی در این زمینه بهره می برد و با ارائه مشاوره آنلاین این امر را محقق می سازد.

پس از تکمیل فرم و پرداخت مبلغ از طریق سایت ، اطلاعات ارسالی شما ، بررسی شده و رژیم حداکثر تا 24 ساعت بعد به صفحه شخصی تان در تلگرام یا واتساپ ارسال خواهد شد .

فرم ویزیت جهت درخواست رژیم آنلاین

فرم ویزیت جهت درخواست رژیم آنلاین

  • Date Format: YYYY slash MM slash DD
  • ترجیحأ متصل به تلگرام و یا واتساپ
  • جهت دریافت برنامه غذایی
  • (وزن خود را دقیق و به کیلوگرم وارد کنید)
  • (قد خود را به سانتی متر وارد کنید )
  • (اگر ورزش خاصی انجام می دهید ، نوع ورزش و زمانی را که در روز و هفته به آن اختصاص می دهید بنویسید )
  • (برنامه غذایی یک روز معمولی خودتان رو به طور کامل (با ذکر نوع و مقدار غذاها به خصوص مقدار نان و برنجی که در هر وعده استفاده می کنید ) از صبح تا شب بنویسید.)
  • اگر مورد خاصی دیگری هست که لازم است برای تنظیم برنامه غذایی شما در نظر گرفته شود را ذکر کنید.