درباره ما

ما که هستیم؟

دپارتمان مطالعه و مشاوره تسلا در 24 اسفند 1397 در شهرستان سمنان افتتاح شد و فعالیت آموزشی خود را آغاز کرد.

تیم آموزشی تسلا، متشکل از برترین دبیران و کارآزمودگان عرضه مشاوره تحصیلی و رتبه‌های برتر و طراحان آزمون آزمایشی می‌باشد که ضمن ارائه خدمات مشاوره و برنامه‌ریزی، به تدریس و رفع اشکال نیز می‌پردازند.

  • مشاوره بر اساس Choice Theory
  • آزمونک های روزانه
  • حضور رتبه های برتر کنکور
  • حضور مشاورین مجرب
  • حضور مشاورین روانشناس و تغذیه
  • رفع اشکال مداوم با برترین دبیران
دپارتمان مشاوره تسلا
دپارتمان مشاوره تسلا

به روز ترین مرکز مشاوره

جامع ترین خمات ، پر بازده ترین آموزش کنکوری

چرا تسلا؟

برترین دبیران و مشاوران

با تجربه کسی است که خود مسیرموفقیت آمیز را به خوبی،پیموده است…
کسی که خود این مسیر را نپیومده،نمیتواند راهنمای دیگران باشد.
دبیران و مشاوران تسلا را رتبه های برتر کنکور سراسری و المپیاد های علمی تشکیل میدهند که هر یک در رشته خود،پیش از این موفق بوده اند.

مدیریت براساس تئوری انتخاب

در تسلا،با هر دانش آموز بر اساس آنچه که هست،رفتار میشود،برنامه و شیوه تدریس به هر دانش آمور کاملا شخصی و بر پایه وضعیت اوست.
در تسلا،تلاش بر آن است تا انگیزه در دانش آموز،درونی شود.

بدون تعطیلی

تسلا همه روزه از ساعت 8 صبح تا 22 شب،آماده خدمت رسانی به دانش آموران عزیز می باشد و در ایام تعطیل مانند عید نوروز نیز،جهت مطالعه دانش آموزان،دایر است.

محیطی سالم به دور از حاشیه

قوانین و هنجار های موجود در تسلا،اجازه بروز هرگونه حاشیه و بی نظمی را از کلیه افراد مجموعه (دانش آموزان،مشاوران،ناظران و…) سلب میکند.
کلیه رفت و آمد ها و موارد خاص به اطلاع اولیا رسانده خواهد شد و سختگیری های لازم،اعمال میگردد.

مزایای تسلا

دپارتمان مطالعه تسلا، با 4 سالن VIP-DC-ALPHA-REST با ظرفیت 50 نفر،آماده ارائه خدمات به دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری و  المپیاد های علمی در سمنان و شهرستان های اطراف می باشد.

  • حضور دائمی مشاورین و ناظرین
  • حضور دائمی دبیر جهت رفع اشکال
  • برگزاری کلاس‌های رفع اشکال و آمادگی کنکور و آزمون‌های ورودی مدارس
  • مجهز به تخت، مایکرویو، اجاق گاز، چای ساز و سایر امکانات رفاهی

دپارتمان مطالعه و مشاوره تسلا،متشکل از 6 تیم اجرایی می باشد که به صورت موازی، فعالیت یکدیگر را تکمیل کرده و همکاری میکنند.

تیم تسلا

مدیر کل دپارتمان

سید مهرشاد موسوی

مهندس موسوی کارشناسی ارشد مهندسی برق با 10 سال سابقه آموزشی، مدیریت دپارتمان تسلا را عهده دار می باشد.
بخشی از رزومه آموزشی ایشان بدین شرح می‌باشد: مدیر آزمون نمایندگی گاج در شهرستان‌های سمنان و دامغان، ده سال سابقه تدریس فیزیک کنکور در مدارس استعدادهای درخشان، نمونه دولتی و سایر مدارس برتر سمنان، ده سال سابقه مشاوره تحصیلی و مدرس و مشاور بسیاری از رتبه‌های برتر کنکور در سمنان و تهران، برگزاری همایش های بزرگ آموزشی، انگیزشی و درس فیزیک در شهرهای: سمنان، دامغان، شاهرود،  فیروزکوه. استاد حق التدریس دانشگاه،  مؤلف برترین و تکنیکی ترین جزوات فیزیک و…

 

گروه آموزشی ریاضی

راضیه بخشنده

دکتر بخشنده  با بیش از 7 سال سابقه آموزشی ، مدیریت این بخش را عهده می‌باشند.
بخشی از رزومه آموزشی ایشان بدین شرح می‌باشد: هفت سال سابقه تدریس و مشاوره در شهر های تهران،سمنان،ساری ، هفت سال سابقه مشاوره تحصیلی و مدرس و مشاور بسیاری از رتبه‌های برتر کنکور در سمنان و تهران، مؤلف برترین جزوات  درسی و…

 

گروه آموزشی تجربی

زمرد کاشی

دکتر کاشی با بیش از 7 سال سابقه آموزشی ، مدیریت این بخش را عهده می‌باشند.
بخشی از رزومه آموزشی ایشان بدین شرح می‌باشد: رتبه 680 کنکور سراسری،دانشجوی سال آخر پزشکی ، هفت سال سابقه تدریس و مشاوره در شهر های تهران،سمنان،ساری ، هفت سال سابقه مشاوره تحصیلی و مدرس و مشاور بسیاری از رتبه‌های برتر کنکور در سمنان و تهران، مؤلف برترین جزوات  درسی زیست شناسی و…

 

گروه آموزشی انسانی
امیر محمد نصیری

استاد نصیری، با شش سال سابقه آموزشی در تلگرام و وب‌سایت‌های آموزشی، مدیریت این بخش را عهده‌دار می‌باشند.
بخشی از رزومه آموزشی ایشان بدین شرح می‌باشد: رتبه 187 ککور سراسری،دانشجوی استعداد درخشان دانشگاه تهران، مدرس دروس تخصصی انسانی در مدارس برتر سمنان، طراح سوالات آزمون‌های سراسری گاج (درس فلسفه و منطق)، کارشناس فلسفه و منطق آزمون‌های آزمایشی گزینه دو 98-99، عضو ویژه ISIC (سازمان بین‌المللی دانشگاهیان)، و…

 

گروه آموزشی هنر
مونا عزیز

استاد عزیز، با بیش از 13 سال سابقه آموزشی ، مدیریت این بخش را عهده‌دار می‌باشند.
بخشی از رزومه آموزشی ایشان بدین شرح می‌باشد: فارغ التحصیل کارشناسی نقاشی از دانشگاه تهران ، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد هنر از دانشگاه علم و فرهنگ تهران ،عضو هیات علمی دانشگاه فضیلت و استاد دانشگاه سمنان، مدرس دروس تخصصی هنر در مدارس برتر سمنان از سال 85

 

تیم اجرایی پانسیون

این تیم متشکل از یک مدیر اجرایی، یک بازرس و یازده ناظر می‌باشد که به تمامی فعالیت‌های پانسیون (دپارتمان مطالعه) نظارت داشته و مسئولیت اجرای اردوهای مطالعاتی را نیز دارا می‌باشد.

 

همکاران ما

برخی از همکاران ما را در زیر مشاهده کنید.